OSK Autoperfekt w Poznaniu. Nasza kadra instruktorska przygotowuje przyszłych kierowców w sposób profesjonalny, zgodny z przepisami prawa o ruchu drogowym.

poznan.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. OSK Autoperfekt
 OSK Autoperfekt
ul. Łukaszewicza 9/13, III p., sala 307 (Szkoła Podstawowa nr 9)
Poznań
tel. kom. 604 186 768, 696 445 051
OSK Autoperfekt

Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTOPERFEKT z doświadczeniem w szkoleniu kandydatów na kierowców w zakresie kat. B stawia na wysoką jakość świadczonych usług. Nasza kadra instruktorska przygotowuje przyszłych kierowców w sposób profesjonalny, zgodny z przepisami prawa o ruchu drogowym oraz techniką jazdy.

Nasi instruktorzy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte na drogach europejskich oraz krajowych. Pokonana przez nich ilość kilometrów (od 1mln do 2 mln km) jest gwarancją pewnego i sprawnego przekazywania wiedzy praktycznej oraz teoretycznej. Aby szkolić kandydatów na kierowców instruktorzy muszą charakteryzować się predyspozycjami dydaktycznymi, umiejętnością przekazania wiedzy, doświadczeniem i cierpliwością w trakcie zajęć.

Szkolenie w Ośrodku AUTOPERFEKT odbywa się w sposób kulturalny, bezstresowy, w miłej atmosferze, z dużym zrozumieniem dla przyszłych kierowców. Dobre wyszkolenie gwarantuje Państwu bezpieczną, spokojną jazdę oraz czerpanie przyjemności z prowadzenia własnego samochodu. Zapewniamy fachowe i rzetelne szkolenie w zakresie teorii oraz praktyki - zdawalność Naszego Ośrodka wynosi 71,75%.

Oferujemy dobrą cenę kursu w Poznaniu.
Umożliwiamy płatność w ratach.
Odbieramy i zawozimy klienta.

Cena kursu podstawowego: 999 PLN.

  << OSK AKŚOG s.c   OSK DRAGON >>
 
OSK Autoperfekt Poznań. Nasi instruktorzy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte na drogach europejskich oraz krajowych.
© Copyrightpoznan.nauka-prawo-jazdy.pl