Ośrodek Szkolenia Kierowców PIKUŚ w Poznaniu. Chcemy Państwu zaproponować nową jakość, która tak naprawdę powinna być standardem.

poznan.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Ośrodek Szkolenia Kierowców PIKUŚ
 Ośrodek Szkolenia Kierowców PIKUŚ
ul. Sienkiewicza 22
Poznań
tel. kom. 519 555 519
Ośrodek Szkolenia Kierowców PIKUŚ

Nasza firma cieszy się dużym powodzeniem wśród kandydatów na kierowców, a także samych kierowców pragnących odświeżyć swoje wiadomości. U nas mają szansę nauczyć się jeździć nawet ci najbardziej oporni. A wszystko dzięki bardzo cierpliwym i wykwalifikowanym instruktorom, których zatrudniamy. Nasze główne atuty to krótkie terminy odbywania się kursów, dojazd we wskazane miejsce w Poznaniu (np. pod biuro, dom, szkołę), a także konkurencyjne ceny.

Nieustanie śledzimy wszelkie zmiany prawne dotyczące ruchu drogowego. Obowiązkowo zapoznamy Was z trasami egzaminacyjnymi i przebiegiem całego egzaminu. Z przyjemnością doradzamy i pomagamy naszym kursantom przez cały czas trwania nauki, aż do zdobycia prawa jazdy. Pomożemy Wam zebrać wszystkie materiały, niezbędne dokumenty i zaświadczenia, przygotować się praktycznie i psychicznie do egzaminu, a na koniec z niecierpliwością będziemy oczekiwać na wiadomość o tym, jak Wam poszedł egzamin!

Dużą satysfakcję sprawia nam fakt, że wielu z naszych kursantów rekomenduje nas członkom swych rodzin i znajomym, co świadczy o tym, że nasi podopieczni są zadowoleni z wyboru szkoły jazdy. W trosce o naszych kursantów staramy się jak najlepiej wykorzystać te 30 godzin zajęć praktycznych, aby przygotować Was do zdania egzaminu państwowego.

  << Ośrodek Szkolenia Kierowców PEGAZ   Szkoła Auto Ośrodek Szkolenia Kierowców >>
 
Ośrodek Szkolenia Kierowców PIKUŚ Poznań. U nas mają szansę nauczyć się jeździć nawet ci najbardziej oporni.
© Copyrightpoznan.nauka-prawo-jazdy.pl